Aktualności

Mleczne desery na bazie mleka krów rasy Jersey w Dębnik 52

Słodkości przygotowywane na bazie świeżego mleka naszych krów rasy Jersey są nie tylko pyszne, ale też pełne składników odżywczych, a co najważniejsze ich jedzenie sprawia radość. Każdy kęs wywołuje uśmiech.

Wprowadziliśmy do naszej oferty desery mleczne, w tym oczywiście serniki, zarówno tradycyjne pieczone, jak i serniki na zimno z owocami i galaretką, a także lekkie jak chmurka desery pana cotta  z musem owocowym. Wszystkie słodkości przygotowujemy ze świeżego, niepasteryzowanego mleka od naszych krów Jersey oraz wytwarzanego z niego nabiału: śmietany, masła i twarogu. To prawda, desery mleczne Dębnik 52 są kaloryczne, ale mają w sobie mnóstwo wartościowych białek mleka Jersey, witaminy A i B12 oraz sporą dawkę wapnia, cynku i fosforu. Ponadto, wyróżniają się aksamitną konsystencją i pięknym kolorem kości słoniowej. Warto podkreślić, że nabiał, który wytwarzany jest z mleka zwierząt karmionych trawą (a tak jest w przypadku krów Jersey w Dębnik 52) ma znacznie więcej składników odżywczych w porównaniu z serami produkowanymi w inny sposób.

Delektowanie się deserem pozytywnie wpływa na umysł, więc sprawiajmy sobie przyjemności jedząc mleczne desery Dębnik 52. A szczęśliwszy człowiek, to zdrowszy człowiek:)