Aktualności

Smaki lata, czyli lody śmietankowe w Dębnik 52

Wiadomo, że na upalny letni dzień najlepsze są LODY. Zimne, orzeźwiające, kremowe w smaku, przygotowane z kilku najprostszych, ale najświeższych składników. Takie właśnie są lody w Dębnik 52.

Lody w Dębnik 52 przygotowujemy ze świeżego, niepasteryzowanego mleka od naszych krów Jersey. To mleko jest wyjątkowe, bo są w nim wszystkie smaki i aromaty łąk i pastwisk, na których nasze krowy się codziennie pasą. Latem pastwiska te są szczególnie wartościowe. Bujne, zielone, soczyste trawy, zarówno wysokie (np. kostrzewy, życice) jak i niskie (np. wiechliny), rośliny motylkowe, w tym bardzo wartościowe koniczyny oraz cenne zioła o właściwościach leczniczych… Skład botaniczny pastwisk w Dębnik 52 jest idealny i stanowi ważne źródło łatwo przyswajalnego białka, składników mineralnych i witamin. A jeśli połączymy to z ruchem na świeżym powietrzu i słońcem efekt jest nadzwyczajny.

Pierwszym wyróżnikiem lodów w Dębnik 52 jest mleko, z którego przygotowujemy lody. To mleko ma w sobie bardzo wysoką zawartość śmietany, dlatego lody są wyjątkowo kremowe. Oczywiście lody z mleka Jersey w Dębnik 52 są w 100 procentach naturalne, nie zawierają barwników, polepszaczy, konserwantów. Wytworzone ze świeżych składników są pełne witamin i składników odżywczych, dobrych dla naszych organizmów.

Latem nie wyobrażamy sobie lepszego deseru i przekąski niż lody. Naszym zdaniem śmietankowe lody Dębnik 52 najbardziej smakują solo, bez żadnych dodatków, ale możecie do nich dodać świeże owoce, orzechy lub miód.

Naturalne lody śmietankowe w sklepiku samoobsługowym Dębnik 52
Naturalne lody śmietankowe w sklepiku samoobsługowym Dębnik 52